ARALIK AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
20.12.2022
Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği 15 Aralık 2022 Yönetim Kurulu Toplantısı dernek merkezinde gerçekleştirilmiş olup toplantıda iç ve dış piyasada ortaya çıkan gelişmeler değerlendirilmiştir.
Bilgi Notu
Tarım ürünleri ticaretinde 2019 yılı itibari ile dış ticaret açığımız yokken, yağlı tohum ve türevlerinde dış ticaret açığımız yıllık 2.5 milyar dolar civarındadır.
Derneğimiz, toplantılarını sadece yönetim kurulu toplantıları ile sınırlamayıp, bölge toplantılarına da yer vererek, bölge sanayicilerimizin sorunlarını paylaşma ve çözüm bulma açısından gerekli iletişim ortamını sağlamıştır.
Derneğimiz, toplantılarını sadece yönetim kurulu toplantıları ile sınırlamayıp, bölge toplantılarına da yer vererek, bölge sanayicilerimizin sorunlarını paylaşma ve çözüm bulma açısından gerekli iletişim ortamını sağlamıştır.