Yağlı Tohumlu Bitkiler ve Bitkisel Yağlar Konferansı 2018

13.09.2018
Yağlı Tohumlu Bitkiler ve Bitkisel Yağlar Konferansı 2018
Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği olarak her yıl Eylül ayında düzenlediğimiz ve geleneksel bir hale gelen “Yağlı Tohumlu Bitkiler ve Bitkisel Yağlar Konferansı 2018” sektörel piyasalara bakış toplantısı 20 Eylül 2018 Perşembe günü, İstanbul-Ataköy Sheraton Hotelde yapılacaktır.

Ayçiçeği tohumunun hasat sezonu başlangıcında; sektör ilgilileri, yağlı tohum kırıcıları, yağ sanayicileri, bitkisel yağ sanayi tedarikçileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, ilgili kamu görevlileri ile akademi ve medya dünyasının temsilcilerini buluşturacak olan konferansımız, yeni sezonun yağlı tohum ve ham yağın üretim, tüketim, stok, fiyat konularının tartışıldığı önemli bir iletişim platformu görevi görmektedir.


Konferansta;
- Türkiye Ekonomisi ve Para Politikaları
- Dünya’da ve Karadeniz Ülkelerinde Yağlı Tohum İle Ham Yağ Üretimi, Arz ve Talep Dengesi,


Türkiye’de  Ayçiçeği Tohumu ve Diğer Yağlı Tohumlu Bitkilerin Üretimi, Arz ve Talep Dengesi başta olmak üzere pek çok başlık görüşülecek, bitkisel yağ sektörünün sorunları tartışılacak ve bu konularda yerli ve yabancı uzman konuklar tarafından sunumlar yapılacaktır. 

Konferansa katılım şartları için Derneğimizle iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Bilgi Notu

Bitkisel Yağda Planlı Üretim 16 Milyar Doların Türkiye’de Kalmasını Sağlar.

Derneğimiz, toplantılarını sadece yönetim kurulu toplantıları ile sınırlamayıp, bölge toplantılarına da yer vererek, bölge sanayicilerimizin sorunlarını paylaşma ve çözüm bulma açısından gerekli iletişim ortamını sağlamıştır.

Web Sayfası Sponsorları