YAĞLI TOHUMLU BİTKİLER VE BİTKİSEL YAĞLAR KONFREANSI 2022

23.09.2022
YAĞLI TOHUMLU BİTKİLER VE BİTKİSEL YAĞLAR KONFREANSI 2022

Sayın Sektör Paydaşımız,

Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği olarak geleneksel olarak her yıl  Eylül ayında düzenlediğimiz (2020-2021 yıllarında pandemi sebebiyle yapılamamıştır) ve yeni sezonun yağlı tohum ve ham yağın üretim, tüketim, stok, fiyat vb. konularının tartışıldığı “Yağlı Tohumlu Bitkiler ve Bitkisel Yağlar Konferansı 2022” sektörel piyasalara bakış toplantısı 29 Eylül 2022 Perşembe günü İstanbul-Ataşehir Grand Sheraton Hotel’de yapılacaktır.

Ayçiçeği tohumunun hasat sezonu başlangıcında sektör ilgilileri, yağlı tohum kırıcıları, yağ sanayicileri ve bitkisel yağ sanayi tedarikçileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve ilgili kamu görevlilerinin bir araya geleceği konferansta;

-Türkiye Tarım Ekonomisi ve Para Politikaları 
-Yağ Bitkilerinde destekleme politikalarının dünü, bugünü ve yarını,
-Türkiye’de  Ayçiçeği Tohumu ve Diğer Yağlı Tohumlu Bitkilerin Üretimi, Arz ve Talep Dengesi,
-Bitkisel Yağ Sektörünün Sorunları  tartışılacak ve bu konularda  yerli ve yabancı konu uzmanlarınca sunumlar yapılacaktır.

Söz konusu Yağlı Tohumlu Bitkiler ve Bitkisel Yağlar Konferansına katılım ücretli olup üyemiz için 15 Eylül 2022 tarihine kadar olan ‘’Erken Kayıtlar’’ 1500-TL (binbeşyüz TL) bu tarihten sonraki ‘’Geç Kayıtlar (22 Eylül 2022 tarihine kadar)’’  için 1800-tl (binsekizyüz TL)’ dir. Konferansla ilgili kayıt formu ektedir. Konferansımızda, paydaşlarımızdan sponsorluk kabul edilecek olup, Sponsor bedelleri ekteki listemizde verilmiştir. Konferansımıza öncelikle sponsor olmanızı ve  katılımınızı bekler, katılım ücreti yatırıldıktan sonra doldurulan kayıt forumunu e-mail veya posta ile Derneğimize gönderilmesini saygılarımla arz ederim.


H. Nuri Sinanoğlu
Genel Sekreter Yardımcısı
Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği

Kayıt Formu
Gündem

 

 

 

 

Bilgi Notu

Ülkemiz, sıvı yağ üretimi için gerekli olan yağlı tohum ve türevlerinde ham madde bakımından yüzde 75’in üstünde dışa bağımlıdır.

Derneğimiz, toplantılarını sadece yönetim kurulu toplantıları ile sınırlamayıp, bölge toplantılarına da yer vererek, bölge sanayicilerimizin sorunlarını paylaşma ve çözüm bulma açısından gerekli iletişim ortamını sağlamıştır.

Web Sayfası Sponsorları